ADEPT
OSK WROCŁAW
O nas
Galeria obrazów
Wymagania
Mapa dojazdu
odbiór dokumentu
200 km/h i ...
kabaret nauki jazdy
Opinie naszych kursantów
zmiany w DORD
Cennik kat. "B"
Daty kursów
Kadra
Kontakt
O nas

 Jesteśmy we Wrocławiu od 2009 roku.

Doświadczenie mamy co prawda większe, ale  nie w tym rzecz.

To mała firma. Krzysztof i Marcin(ojciec i syn) szkolimy osoby chętne do zrealizowania swoich marzeń odnośnie  zdobycia prawa jazdy. Wiemy, że nie jest to łatwe zadanie. Różnego rodzaju kruczki, trudne miejsca (czasami pułapki egzaminacyjne), parkowania, zawracania, wyprzedzanie w trudnych miejscach itp.

Firma może i mała ale posiadająca już duże doświadczenie, mająca sporo osób jeżdżących spod naszej  ręki (ponad tysiąc kursantów mamy na koncie) po całym świecie. Jesteśmy w jednej szkole. Szkole, która jest otwarta na Ciebie = kierowcę, przyszłego kierowcę. KURSY INDYWIDUALNE to u nas codzienność. Zajęcia teoretyczne jak i praktyczne podpasowujemy pod Twoje możliwości. Wszystko w granicach rozsądku. #szanujmysię. Dbamy o bezpieczne i przepisowe poruszanie się po drogach oraz szybkie zdanie egzaminu. Dążymy do jak najlepszej zdawalności (nie wierząc w paplanie w innych szkołach, że u nas to za pierwszym razem każdy zdaje; bo tak nie jest; wystarczy porozmawiać z kursantami tych szkół - czasami do nas też przychodzą i mając porównanie widzą różnicę {robi nam się miło :-) }. W dzisiejszej dobie internetu i mediów społecznościowych można nas zweryfikować bez najmniejszego problemu (porozmawiać na fb czy insta z naszymi kursantami albo bezpośrednio po jazdach porozmawiać z nimi po zajęciach).

Jak wiemy najlepszą reklamą jest zadowolony klient a u nas prawo jazdy robi już drugie pokolenie kursantów, czyli jeśli rodzice się przekonali i posyłają do nas swoje dzieci coś w tym jest. Bardzo nas to cieszy i napędza do dalszej pracy.

  

Osoby zainteresowane kursem oraz dodatkowymi godzinami jazd prosimy o kontakt tel. 605-567-997 lub 605-65-65-47

lub mailem na adres biuro.adept@o2.pl

 

 

Prowadzimy kursy na kategorię B i jazdy doszkalające.

Dysponujemy samochodami marki Toyota Yaris III FL
.

 

Podstawiamy nasz samochód na egzaminy w WORD.

 

Dzięki temu nie masz dodatkowego stresu związanego z nieznajomością auta, wyczucia sprzęgła, trzymania hamulca pomocniczego przy ruszaniu na wzniesieniu itp.


Plac manewrowy w "strefie" egzaminacyjnej (5 minut dojazdu do WORD).

 

   Jako jedni z nielicznych zabieramy kursantów na autostradę.
Czasami zaczynamy lub kończymy jazdę z kursantem pod domem lub szkołą (w granicach rozsądku).
Uczymy nie tylko pod egzamin ale również, żeby nie bać się poruszać samodzielnie po jego zdaniu.
   Jesteśmy cierpliwi, wyrozumiali i posiadający praktykę egzaminatorską w naszym wrocławskim WORD.
   Uczymy kultury na drodze i sposobów porozumiewania się kierowców, aby nam wszystkim łatwiej było się poruszać po coraz bardziej zatłoczonych ulicach.
   Zależy nam, aby wszyscy nasi kursanci otrzymali upragniony dokument jak najszybciej dlatego jeździmy często + 3 godzinny wyjazd w trasę (ok 160 km).W cenie kursu:

 

 
  •  30h teorii (w tym dostęp do portalu.osk bezpłatny dla naszych kursantów,w tym zajcia z I pomocy)

 

  •  30h zajęć praktycznych (jazdy) 

 

  •  indywidualnie dostosowane do kursantów godziny zajęć teoretycznych i praktycznych

 

  •  biuro, sala wykładowa i plac manewrowy w strefie  egzaminacyjnej

 

  •  szkolimy na samochodach Toyota Yaris IIIFL 2015 ale tak, aby po zdaniu egzaminu państwowego każdego auta nie było strachu prowadzić (czy to kombi, van lub bus).

Zadzwoń i umów się już dziś:

 

Telefony: 605-567-997


           lub 605-65-65-47

Przydatne linki:

www.word.wroc.pl

 


O nasGaleria obrazówWymaganiaMapa dojazduodbiór dokumentu200 km/h i ...kabaret nauki jazdyOpinie naszych kursantówzmiany w DORD